Freelance,  Social Media

BEZPŁATNY WEBINAR|JAK ZACZĄĆ I ROZWIJAĆ DOCHODOWY FREELANCE?

PODCZAS WEBINARU DOWIESZ SIĘ:

  • Kiedy zacząć, kiedy nie zaczynać i jak się doskonale zorganizować? Uwierz mi na słowo, że dobre początki uchronią Ciebie przed niepotrzebnym stresem. Ja na temat nieprzemyślanego startu biznesu, niespodziewanych problemów (oraz skutecznych sposobów na ich rozwiązywanie) mam naprawdę wiele do powiedzenia. 
  • O czym pamiętać przy wycenie swoich usług, aby satysfakcjonująco zarabiać oraz nie odstraszać klientów na poziomie negocjacji? Poznasz moją wielowątkową perspektywę, popartą 9-letnim doświadczeniem pracy od strony agencji reklamowej, klienta, freelancera oraz pracodawcy.
  • Freelancer nie musi być influencerem i dbać o tysiące lajków oraz followersów. Freelancer działający online powinien natomiast budować swoją przestrzeń w sieci. Jakie media społecznościowe wybrać? Co o sobie pisać? Co publikować? Czy warto inwestować kasę w płatne promocje? O wszystkim opowiem podczas webinaru. 
  • Jak szukać i zdobywać klientów oraz czego KATEGORYCZNIE nie robić?
  • Budowanie zdrowych relacji z klientami oraz biznesowa asertywność to coś, czego uczyłam się naprawdę długo. Chętnie podzielę się moją wiedzą na temat zawodowego savoir vivre.
  • Czym jest dobre portfolio oraz na co zwracać uwagę przy tworzeniu skutecznej oferty usług? Bardzo dobrze wiem o czym opowiem, bo moje oferty mają niemalże 100% skuteczność. Dodam, że nie zawsze tak było i do wprawy doszłam po wielu latach nauki na moich (czasem naprawdę spektakularnych) wpadkach. 🙂
  • Jak rozpoznać nieuczciwego klienta oraz jak zachowywać się w sytuacjach kryzysowych? Emocje na wodzy i… więcej dowiesz się
    podczas naszego spotkania na żywo. 
  • Jakie najgorsze błędy popełniają freelancerzy podczas zdobywania zlecenia? Błędy popełniane często nieświadomo, wpływają na brak chęci podjęcia współpracy przez zleceniodawcę.

O MNIE

Cześć, Jestem Karolina i moja filozofia jest taka, że praca ma mi nie przeszkadzać w życiu prywatnym.

Moją największą pasją są podróże, lubię żyć przyjemnie oraz sobie dogadzać. Dlatego zrobiłam wszystko abym została szczęśliwą i niezależną freelancerką.

Pracuję zdalnie, dobrze zarabiam, mam czas na prywatne życie i odczuwam prawdziwą satysfakcję z tego co robię.

Kocham pracować w domu, pod palmą, w kawiarni… czyli dokładnie tam, gdzie aktualnie mam ochotę przebywać.

Uwielbiam być samodzielna i decydować o tym co chcę robić, kiedy, gdzie i z kim.

Nigdy nie lubiłam pracować w biurze oraz przebywać z przypadkowymi ludźmi, bo musiałam, a nie chciałam.

Nigdy nie lubiłam posiadać szefa oraz podporządkowywać się komukolwiek na świecie. Mnie interesuje wyłącznie układ partnerski. 🙂

Tak właśnie działam i nie działam, a do komfortu wolności wyboru doszłam dzięki pracowitości, konsekwencji oraz uporowi.

O tym jak dotarłam do tego momentu, jak rozkręciłam mój biznes i jakie wpadki popełniłam w międzyczasie (których lepiej nie powtarzać) – opowiem podczas webinaru!

DO ZOBACZENIA 12.11. O GODZINIE 20:00!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *