fbpx
Freelance,  Uncategorized

Tego się po sobie nie spodziewałam…!

Oficjalne działania w mediach społecznościowych oraz tu, na blogu… rozpoczęłam 1,5 miesiąca temu. Nigdy nie sądziłam, że moja własna, osobista społeczność… zmotywuje mnie do podjęcia tak wielu inspirujących kroków!

Napisałam dla Was Ebooka, nagrałam KURS ONLINE oraz udoskonaliłam koncepcję AUDYTÓW DZIAŁAŃ NA FACEBOOKA, która pozwala na jeszcze dokładniejszą analizę wszystkiego, co pojawiła się na Waszych fanpejdżach.

PRZEDSPRZEDAŻ KURS ONLINE: KLIK

PRZEDSPRZEDAŻ EBOOK: KLIK

AUDYT DZIAŁAŃ NA FACEBOOKU: KLIK

Wcześniej moi klienci przychodzili do mnie dzięki rekomendacjom innych, a dobre wieści roznosiły się szerokim echem. Tak pracowałam kilka lat i nie narzekałam na brak zleceń. Jedyne co mi przeszkadzało, to fakt… że nie chciałam już więcej prowadzić mediów społecznościowych dla innych. Pewnego dnia odkryłam, że pragnę uczyć, dzielić się wiedzą i pomagać małym biznesom wyciskać sociale, jak cytrynę… SAMODZIELNIE.

Wiem, że na początku marketing w mediach społecznościowych wydaje się być ogromnie skomplikowany.

Bo jest.

Dlatego metodą prób i błędów oraz długich godzin przygotowań – stworzyłam autorskie warsztaty, podczas których spotykałam się z firmami i pracowałam na ich przykładach oraz problemach.

Potem wprowadziłam moją koncepcję na bardzo dokładne audyty działań, bezlitośnie weryfikujące każdy milimetr marketingowych poczynań analizowanej firmy. Następnym krokiem były plany działań – zauważyłam, że klienci rozwijają się najszybciej, kiedy otrzymują ode mnie logiczny, czytelny, przyczynowo – skutkowy scenariusz działań wraz ze zrozumiałą instrukcją wdrożenia nowego planu. Z czasem okazało się też, że przy takim wdrażaniu wielką pomoc daje moje wsparcie w postaci konsultacji.

Pewnego dnia kilka znajomych freelancerów znowu dało się naciąć nieuczciwemu zleceniodawcy i pomogłam rozwiązać im problem. Te sytuacje zainspirowały mnie do napisania Ebooka. W Ebooku znajdziecie samo mięcho i konkrety dotyczące udanych współprac, skutecznej autoprezentacji, negocjacji warunków finansowych, czy lista niezbędnych ustaleń przed podjęciem się współpracy.

Od zawsze dostawałam też mnóstwo zapytań odnośnie sprzedaży przez Facebooka. Doskonale to rozumiem, bo skuteczna sprzedaż, jest jednym z najważniejszych filarów biznesowych. Dlatego nagrałam dla Was KURS ONLINE o tym, Jak sprzedać produkt na Facebooku? Kurs skierowałam do wszystkich tych, którzy chcą realizować działania w mediach społecznościowych samodzielnie. Dla wszystkich tych, którzy nie posiadają osobnych budżetów na zatrudnienie zewnętrznych agencji marketingowych. Dla wszystkich tych, dla których sprzedaż via FB może być ważnym wsparciem rozwoju biznesu. Dla wszystkich tych, którzy chcą zrozumieć, jak wykorzystać FB ADS do sprzedaży produktów.

W moim kursie starałam się objaśnić wszystkie zawiłości oraz pokazać sprawdzone schematy działań, które możecie przełożyć na własne biznesy. Jestem pewna, że jeśli się odpowiednio przyłożycie, to naprawdę osiągniecie super wyniki.

Mam nadzieję, że moje produkty oraz usługi przyczynią się do wielu pozytywnych zmian w Waszych życiach oraz biznesach!

SPRAWDŹCIE PROMOCJE:

PRZEDSPRZEDAŻ KURS ONLINE: KLIK

PRZEDSPRZEDAŻ EBOOK: KLIK

AUDYT DZIAŁAŃ NA FACEBOOKU: KLIK

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *