Poznajcie moich TOP 3 twórców na YouTube, których mogę oglądać GODZINAMI.

Poznajcie moich TOP 3 twórców na YouTube, przez których tracę poczucie czasu.

Poznajcie moich TOP 3 twórców na YouTube, którzy są ogromnymi inspiracjami.

Poznajcie moich TOP 3 twórców na YouTube, których uwielbiam, poważam i bardzo cenię.

GLOBSTORY

Mądra, niebanalna, odważna, sympatyczna, zabawna i piękna – taka jest Kaja Kraska, prowadząca kanał Globstory.

Kaja podróżuje po świecie i nagrywa rewelacyjne filmy, w których porusza bardzo ciekawe zagadnienia dotyczące odwiedzanych przez siebie rejonów świata. Posiadaczka kojącego głosu, którego słucham z największą przyjemnością.

Kaja udowadnia, że aby zaistnieć na YouTube nie trzeba nakładać na siebie tony tapety, sztucznej maski oraz poruszać w pseudo kontrowersyjny sposób spraw, które mogą przyczynić się do miliona wyświetleń.

Kaja jest naprawdę świetna, a najlepiej sprawdzicie to sami.

P.S. Do zespołu Globstory dołączył nowy osobnik, ale zanim wyrobię sobie o nim zdanie, będę mu się bacznie przyglądać. 🙂

MARTIN STANKIEWICZ

Maestro YT. 🙂

Artysta.

Mądra głowa.

Jeden z nielicznych, który w znakomity sposób podchodzi do tematu lokowania marek w filmach. To zagadnienie marketingu jest dla mnie bardzo kontrowersyjne oraz często wywołuje dezaprobatę. Mam alergię na oglądanie tych samych produktów u wielu twórców, którzy po macoszemu, niemalże w identyczny sposób podchodzą do tematu współprac.

Jego niepowtarzalny styl, sposób prowadzenia narracji, pomysły, kolorystyka, estetyka — to prawdziwy M.A.J.S.T.E.R.S.Z.T.Y.K.

GRUPA FILMOWA DARWIN

Bawią mnie do łez i prawie za każdym razem zaskakują. Tylko oni potrafią sprawić, że z zapartym tchem oglądam kłótnię Balladyny z Aliną lub kontynuację historii Jasia i Małgosi.

Awanturę Judasza i Szatana lub wyrzuty egzystencjalne Lorda Vadera oglądałam po kilkanaście razy. Dodatkowo jakość ich produkcji naprawdę zachwyca.

Sprawdźcie filmy każdego z powyższych twórców i bawcie się świetnie! 🙂