Czy czujesz podobnie?

CZY CZUJESZ, ŻE nie zawsze potrafisz obronić swoją stawkę za pracę w rozmowie z klientem?

CZY CZASEM nie wiesz, jak dobrać odpowiednie argumenty aby wynegocjować wyższe wynagrodzenie za świadczone przez Ciebie usługi? 

CZY NIE WIESZ jak odpowiedzieć, kiedy potencjalny klient dewaluuje Twoją ofertę usług oraz podważa zaproponowane ceny?

JEŚLI NA KTÓREŚ PYTANIE ODPOWIEDZIAŁAŚ TAK, TO KONIECZNIE WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH 18.11. | godz. 19:00!

MODUŁ 1

PRZED WARSZTATAMI
Otrzymasz ode mnie kilka maili przygotowujących, w których wyjaśnię jak się przygotować do wspólnych zajęć. 

PODCZAS WARSZTATÓW
Pokażę Ci różne scenariusze sytuacyjne oraz wskażę, jak w danej sytuacji zaargumentować swoją propozycję dotyczącą stawki za współpracę z klientem. Następnie będziemy razem ćwiczyć i utrwalać skuteczne wzorce zachowań. Będzie  full merytorycznie i praktycznie. Nie może Ciebie zabraknąć!

PO WARSZTATACH
Otrzymasz ode mnie dostęp do nagrania webinaru na pięć dni. Dlaczego na pięć? Zależy mi abyś z naszego spotkania wycisnęła maksimum, a wiem z doświadczenia, że nic tak dobrze nie mobilizuje jak ograniczony dostęp czasowy. 🙂

Dlaczego warto?

Moje warsztaty nie są kolejnym bezpłatnym wydarzeniem online, podczas którego zostanie Ci przekazana wiedza ogólna, nic nie wnoszącą do Twojego życia.

Moje warsztaty to konkret oraz moc wskazówek, które uważnie wysłuchane, zrozumiane oraz przepracowane, pomogą poprawić Twoją skuteczność w obszarze argumentowania zasadności proponowanych stawek za freelancerskie usługi. 

Temat szacowania odpowiednich kwot za pracę oraz negocjacji biznesowych jest zagadnieniem ZŁOŻONYM.

Przygotuj się na to, że nie opanujesz go w 1 jedną godzinę wspólnych ćwiczeń. 

Jeśli spodoba Ci się to jak uczę i będziesz chciała dalej zgłębiać tajniki odpowiedniej wyceny swojej pracy oraz skutecznych i świadomych negocjacji biznesowych, to otrzymasz ode mnie taką możliwość.

Ale… wszystko po kolei. 🙂

O mnie

Dowiedz się kim jestem!

Ciao, jestem Karolina!
 Z wielką pasją uczę innych, jak budować oraz rozwijać dochodowy freelance.

Tworzenie marki osobistej freelancera to znacznie więcej niż dobry tekst O MNIE lub plan na estetyczne publikacje w sieci. To budowanie zdrowych relacji z klientami, umiejętne stawianie granic, konstruowanie świetnych ofert, prowadzenie skutecznych negocjacji oraz wiele innych zagadnień, których nie można pominąć.

I ja właśnie jestem tutaj po to aby nauczyć Cię wszystkiego co wiem, żebyś także Ty cieszyła się opłacalną pracą zdalną, która nie rujnuje, a pomaga celebrować życie na własnych zasadach.