Warsztaty Online!

WARSZTATY WYPRZEDANE!

 OD PIERWSZEGO KONTAKTU
DO PODPISANIA UMOWY
,

czyli jak wyróżnić się w tłumie freelancerów i skutecznie oraz
z łatwością sprzedawać swoje usługi klientom.

*ilość miejsc jest ograniczona

DO WARSZTATÓW POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Zacznij dobrze, a dobrze zarobisz!

Czy chciałabyś poznać sprawdzony sposób, który pomoże pozytywnie wyróżniać się wśród innych freelancerów i skutecznie pozyskiwać nowych klientów?

Czy chciałabyś przestać działać wyłącznie intuicyjnie i zawsze wiedzieć, co zrobić krok po kroku od pierwszej rozmowy z potencjalnym klientem po podpisanie umowy?

Czy chciałabyś zawsze wiedzieć co powiedzieć, jak z pewnością negocjować oraz skutecznie bronić zaproponowanych przez siebie kwot?

Czy chciałabyś nauczyć się błyskawicznie rozpoznawać klientów, z którymi nie warto współpracować?

Czy chciałabyś dowiedzieć się, w jaki sposób KONKRETNIE konstruować maksymalnie skuteczne oferty i przedstawiać ceny tak, aby potencjalny klient nie miał żadnych wątpliwości, że warto zapłacić Ci nawet wyższą kwotę niż zakładał?

Czy chciałabyś nauczyć się kulturalnie, ale stanowczo stawiać granice od pierwszej minuty rozmowy, aby klient wiedział, że nie może ich przekraczać?

Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałaś „TAK”, to na moich warsztatach poczujesz się jak ryba w wodzie lub jak druga połówka biznesowego jabłka! 

Dlaczego warsztaty, a nie kurs?

Natura ludzka jest taka, że jeśli nie goni nas jakiś termin, to odkładamy sprawy na później.

TYCH spraw nie możesz odkładać na później, bo nie masz czasu aby go tracić na błędy, które oddalają Ciebie od skutecznego i regularnego pozyskiwania fajnych klientów.

Zaufaj mi! W temacie „OD PIERWSZEGO KONTAKTU DO PODPISANIA UMOWY”, warsztaty będą dla Ciebie najlepszą
i najskuteczniejszą formą nauki.

Warsztaty zmobilizują Ciebie do tego abyś przez 3-4 godziny ich trwania podjęła wyzwanie, pouczyła się ze mną, zrobiła ćwiczenia i odrazu przełożyła wiedzę teoretyczną w praktykę! Już następnego dnia będziesz wiedziała bardzo dokładnie, jak zareagować na ciekawe ogłoszenie
o współpracę lub jak stworzyć czytelną i zachęcającą ofertę sprzedażową.

Jeśli z jakiś względów nie możesz być na warsztatach to nic nie szkodzi! Masz 3 miesiące aby obejrzeć nagranie spotkania i skorzystać
z materiałów, które zrewolucjonizują Twoją skuteczność pozyskiwania chętnych klientów, do skorzystania z Twoich freelancerskich usług.

Warsztaty odbędą się 10.06., od godziny 18:30 do około 21:30.

Kiedy zaczynałam…

Moje freelancerskie początki porównałabym do spaceru po Dżunglii Amazońskiej.

Spaceru z zasłoniętymi oczami, bez butów, z drewnianym mieczem u boku, którym mogę co najwyżej pogrozić wściekłym muszkom owocówkom.

Każdy krok to zagrożenie.

Skoro nic nie widzę, to muszę jeszcze bardziej uważać… aby nie wdepnąć w jadowitego węża lub nie natknąć się na jakiegoś amatora ludzkiego mięsa.

Idę na oślep i dżunglę poznaję po omacku.

Czasem bywa ciężko, ale ostatecznie zawsze udaje mi się bohatersko wyjść z tarapatów.

Po 100 takich spacerach czuję się w dżunglii, jak w domu.

Nic mnie już nie zaskoczy i wiem, gdzie nie stanąć, czego nie dotknąć oraz jak bezpiecznie dojść do celu.

Dlaczego potrzebujesz moich warsztatów?

Moje warsztaty powstały po to, abyś nie musiała bezbronnie spacerować po freelancerskiej Dżunglii Amazońskiej.
Wystarczy, że ja przetarłam szlaki.

Moje warsztaty powstały po to abyś uniknęła niepotrzebnych stresów, błędów oraz frustracji wynikających z nieudanych działań sprzedażowych.

Moje warsztaty powstały po to abyś zawsze wiedziała co powiedzieć, na co powinnaś uważać, co konkretnie sobie przemyśleć i jakie dobre decyzje podjąć na podstawie świadomych analiz, a nie przeczuć.

KONIEC DZIAŁAŃ PO OMACKU! Od teraz już zawsze będziesz wiedzieć, jak KONKRETNIE dobrze zacząć aby dobrze skończyć
i zdobywać klientów, z którymi praca to przyjemność.

Kim jestem?

Ciao, jestem Karolina!

Uczę innych, jak budować i rozwijać dochodowe oraz satysfakcjonujące freelancerskie biznesy online.

Tworzenie marki osobistej freelancera to znacznie więcej niż dobry tekst
O MNIE lub plan na estetyczne publikacje w mediach społecznościowych.

To budowanie rozwojowego biznesu, zdrowych relacji z klientami, stawianie granic w odpowiednim momencie, konstruowanie skutecznych ofert, prowadzenie asertywnych negocjacji, odpowiedniego reagowania w sytuacjach kryzysowych oraz wiele innych zagadnień, których nie można pominąć przy tworzeniu dochodowego freelancu.

I ja właśnie jestem tutaj po to aby nauczyć Ciebie wszystkiego co wiem, żebyś także Ty cieszyła się opłacalną pracą zdalną, która nie rujnuje,
a pomaga celebrować życie na własnych zasadach.

O warsztatach!

Warsztaty to 3 – 4 godzinne, grupowe spotkanie online.
Odbędzie się na ZOOMIE lub innym narzędziu, które umożliwia wspólną naukę z każdego miejsca na świecie.

PROGRAM WARSZTATÓW
 1. JAK SIĘ WYRÓŻNIĆ? Co konkretnie zrobić aby wyróżnić się z tłumu freelancerów i zostać zauważonym, a następnie wybranym?
 2. SZCZEGÓŁOWE OMÓWIENIE PROCESU: co konkretnie robić i jak postępować od pierwszego kontaktu aby doprowadzić do podpisania umowy?
 3. CZEGO KATEGORYCZNIE NIE ROBIĆ? Jak absolutnie nie zagadywać klienta, czego nie mówić i o co nie pytać?
 4. DLACZEGO I JAK PRZEPROWADZIĆ PIERWSZĄ ROZMOWĘ TELEFONICZNĄ Z POTENCJALNYM KLIENTEM?: Jak przeprowadzić pierwszą rozmowę telefoniczną i co zrobić aby klient chciał pracować tylko z Tobą, zanim zobaczy Twoją ofertę?
 5. MAIL I ROZPOZNANIE POTRZEB: Jak napisać świetnego maila, jak nie zmęczyć klienta, ale pozyskać wszystkie niezbędne informacje i pokazać siebie od strony eksperta pierwszego wyboru?
 6. OFERTA: Jak KONKRETNIE stworzyć dokument, który powie więcej niż tysiąc słów. Dokument, który w czytelny, zrozumiały i szalenie atrakcyjny sposób pokaże Twoje usługi i przekona klienta do współpracy z Tobą?
 7. JAK ROZMAWIAĆ Z POTENCJALNYM KLIENTEM? Ile mówić, co mówić, jak sprzedawać z klasą, nawet jeśli nie czujesz się swobodnie w temacie autopromocji?
 8. JAK SIĘ ZACHOWAĆ, A CZEGO KATEGORYCZNIE NIE ROBIĆ JEŚLI KIENT NIE ODPOWIEDZIAŁ NA OFERTĘ?

 9. CZERWONE ALERTY ZACHOWAŃ, KTÓRE ZWIASTUJĄ KATASTROFĘ.

 10. TRUDNE PYTANIA I DOBRE ODPOWIEDZI: TOP 10 problematycznych pytań i 10 moich propozycji świetnych odpowiedzi. Od teraz nie zająkniesz się odpowiadając na pytanie: „Co tak drogo i Czy można taniej?”
 11. NEGOCJACJE W PIGUŁCE: Czym są negocjacje, czym nie są, jak się do nich przygotować i swobodnie oraz skutecznie bronić zaproponowanej przez siebie stawki za usługę?
 12. TOP 10 PUNKTÓW PRZED PODPISANIEM UMOWY: Twoja checklista, która potwierdzi, czy odpowiednio dogadałaś współpracę i czy po podpisaniu umowy nie wybuchnie żadne nieporozumienie.
 13. TWOJE PYTANIA I MOJE ODPOWIEDZI!

Co dostaniesz w ramach warsztatów?

WIEDZA

Dostaniesz całą moją wiedzę, przydatną w temacie budowania dobrych relacji
z potencjalnym klientem, rozpoznawania niebezpiecznych alertów (które czasem sprytnie się ukrywają) oraz sprzedaży swoich freelancerskich usług.

Skąd to wszystko wiem?

Poniżej znajdziesz kilka informacji na temat mojego doświadczenia zawodowego:

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Nieskromnie przyznam, że moje portfolio wygląda (w mojej ocenie i nie tylko) naprawdę nieźle. Współpracowałam z rozpoznawalnymi markami (np. 4fun.tv, The Color Run, T-Mobile Electronic Beats, Best Western Hotels, Stock S.A., czy ST Kruszwica S.A.) przy świetnych projektach, prowadząc media społecznościowe, wdrażając strategie sprzedażowe oraz realizując ciekawe akcje reklamowe z różnymi twórcami internetowymi.

Muszę przyznać, że była to szkoła życia obfitująca nie zawsze w pozytywne doświadczenia. Oprócz niesamowitych wyzwań zawodowych, szalonych wyjazdów i poznania wspaniałych osób – doświadczyłam mobbingu, braku uczciwości, czy fatalnego zarządzania ludźmi. Nauczyłam się dużo, a w kontekście prowadzenia własnej firmy świetnie rozumiem, że dobry zespół specjalistów, to zadowolony zespół, który zawsze może liczyć na mój szacunek oraz lojalność.

Ach, bo jeszcze nie wspominałam o tym, że OCH!MOMENT tworzy już 9 osób — ze mną na czele.

FREELANCE

Mogę śmiało rzec, że „na freelancie zjadłam zęby”. Przeprowadziłam wiele kampanii zakończonych sukcesem, ale popełniłam też mnóstwo błędów: źle zarządziłam pracą, zbudowałam kiepską (pod kątem biznesowym) relację z klientem, beznadziejnie zbudżetowałam projekt oraz nie podpisałam umowy… licząc na to, że ustalenia telefoniczne wystarczą do formalnej organizacji współpracy.

Wszystkie te doświadczenia sprawiły, że teraz dzielę się swoją wiedzą oraz doradzam innym, jak zostać freelancerem, jak docierać do klientów oraz budować dochodowy biznes.

Bo freelance… to biznes. Nie zapominaj o tym. ?

MAŁA WIELKA FIRMA

Odkąd pamiętam wzbraniałam się przed prowadzeniem firmy składającej się z większej ilości osób niż jedna.

Moje złe doświadczenia pracy w agencjach reklamowych ukształtowały we mnie wizję prowadzenia biznesu, jako chaotycznego koszmaru, który powoli wykańcza, wysysając siły witalne oraz zabierając cenny czas życia prywatnego.

I wiesz co…? Okazało się, że byłam w ogromnym błędzie.

Nie twierdzę, że praca to tylko przyjemności. Oczywiście czasem robię wybitnie nudne rzeczy, mam wszystkiego dość i marzę o ucieczce w Bieszczady lub Hawaje (tak naprawdę o Hawajach myślę nieustannie. Wynocha Covidzie! ? ).

Ale… prowadzenie biznesu nie jest dla mnie stresujące, nie wpływa negatywnie na życie prywatne i na własne życzenie zrezygnowałam z wyścigu, jak to brzydko mówią “szczurów”. Dodatkowo co jest bardzo ważne nauczyłam się tak dobierać klientów, że pracuję wyłącznie z ludźmi, z którymi przypadliśmy sobie do gustu. Nie lubię się umartwiać i niepotrzebnie męczyć, bo świat jest taki piękny, smaczny i ciekawy. 

KARTY PRACY

W ramach warsztatów znajdziesz karty pracy i ćwiczenia, które pomogą Ci uporządkować ważne informacje, zebrać myśli, zaplanować kolejne kroki i wdrożyć nową wiedzę w praktykę.

3 MIESIĄCE

Jeśli z jakiś względów nie możesz być na warsztatach lub odczuwasz potrzebę obejrzenia jeszcze raz, jakiś fragmentów, to masz 3 miesiące aby przeanalizować nagranie spotkania i skorzystać z materiałów, które zrewolucjonizują Twoją skuteczność pozyskiwania chętnych klientów, do skorzystania z Twoich freelancerskich usług.

DO WARSZTATÓW POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Jeśli się nie znamy, to sprawdź co mówią o mnie inni!

To tylko kilka przykładów z wielu, które świadczą o tym, że fajnie się ze mną pracuje. 
Fajnie, bo z premedytacją 😉 staram się tworzyć jak najlepszą atmosferę pracy i przekazywać wiedzę w zrozumiały oraz nieprzytłaczający sposób. Podczas nauki dobrze jest odczuwać przyjemność (chociaż nie zawsze się da), wtedy wiedza szybciej wchodzi do głowy i na dłużej w niej pozostaje. 🙂

Najczęściej zadawane pytania:

Czy dostanę fakturę?

Oczywiście! Jeśli tylko będziesz potrzebowała, to wystawię dla Ciebie fakturę VAT.

Czy warto wykupić warsztaty jeśli nie mogę w nich uczestniczyć?

Pewnie! Jeśli z jakiś względów nie możesz być na warsztatach to nic nie szkodzi! Masz 3 miesiące aby obejrzeć nagranie spotkania i skorzystać
z materiałów, które zrewolucjonizują Twoją skuteczność pozyskiwania chętnych klientów, do skorzystania z Twoich freelancerskich usług.

Dlaczego otrzymuję dostęp na 3 miesiące?

Natura ludzka jest taka, że jeśli nie goni nas jakiś termin, to odkładamy sprawy na później.

TYCH spraw nie możesz odkładać na później, bo nie masz czasu aby go tracić na błędy, które oddalają Ciebie od skutecznego i regularnego pozyskiwania fajnych klientów.

Zaufaj mi! W temacie „OD PIERWSZEGO KONTAKTU DO PODPISANIA UMOWY”, warsztaty będą dla Ciebie najlepszą
i najskuteczniejszą formą nauki.

Warsztaty zmobilizują Ciebie do tego abyś przez 3-4 godziny ich trwania podjęła wyzwanie, pouczyła się ze mną, zrobiła ćwiczenia i odrazu przełożyła wiedzę teoretyczną w praktykę! Już następnego dnia będziesz wiedziała bardzo dokładnie, jak zareagować na ciekawe ogłoszenie
o współpracę lub jak stworzyć czytelną i zachęcającą ofertę sprzedażową.

Nie jestem freelancerką, czy warsztaty będą dla mnie przydatne?

Jeśli sprzedajesz swoje usługi (niekoniecznie online) ludziom, to mechanizmy budowania relacji są bardzo podobne. Na pewno podczas warsztatów wiele skorzystasz.

Jeśli Twoja sprzedaż opiera się głównie na automatyzacji i minimalnym kontakcie z klientem, to myślę, że warsztaty nie będą dla Ciebie przydatne.

Do zobaczenia!

Mam nadzieję, że widzimy się już 10.06. i razem popracujemy nad skutecznością Twoich metod pozyskiwania fajnych klientów, z którymi praca to przyjemność.

10.06. | godz. 18:30
OD PIERWSZEGO
KONTAKTU

DO PODPISANIA UMOWY

*ilość miejsc jest ograniczona

DO WARSZTATÓW POZOSTAŁO:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

POLITYKA PRYWATNOŚCI

WWW.OCHMOMENT.PL

REGULAMIN SKLEPU