Warsztaty

Media społecznościowe nie mają dla mnie tajemnic, a wkrótce także i dla Ciebie.
Zapraszam na warsztaty, podczas których podzielę się wiedzą, zebraną przy realizacji kilkuset akcji promocyjnych zakończonych sukcesem. 

Dowiedz się jak prowadzić mistrzowskie działania w mediach społecznościowych oraz wykorzystać ich potencjał w kontekście skutecznej promocji! 

Dowiedz się jak zbudować zaangażowaną społeczność wokół swojej marki! 

Dowiedz się jak wyprzedzić konkurencję, stworzyć spójną, ciekawą merytorycznie oraz piękną wizualnie strategię działań! 

Dowiedz się jak poprowadzić efektywne kampanie oraz docierać do nowych KLIENTÓW! 

Warsztaty przeznaczone są dla osób początkujących oraz średniozaawansowanych, które realizują działania promocyjne w mediach społecznościowych. 7 godzin merytorycznych wykładów oraz konsultacji pozwolą opanować podstawy oraz zrozumieć najważniejsze zagadnienia marketingu w SoMe.

TEMATY WARSZTATÓW:

„Social Media od A do Z FACEBOOK”  7 GODZIN TEORIA + PRAKTYKA

„Social Media od A do Z INSTAGRAM” 7 GODZIN TEORIA + PRAKTYKA

„Social Media od A do Z MENEDŻER REKLAM” 7 GODZIN TEORIA + PRAKTYKA

Jak się zapisać?

Warsztaty social media organizowane są w siedzibie Twojej firmy, w ustalonym wspólnie terminie. Konkretną datę zarezerwujesz, podpisując umowę oraz dokonując opłaty KUP TERAZ. 

*Zmiana terminu warsztatu jest możliwa na 4 dni robocze przed wyznaczonym terminem.

Przed warsztatami zbadam potrzeby Twojej firmy w zakresie mediów społecznościowych. W tym celu poproszę Cię o wypełnienie formularza, w którym wskażesz najważniejsze trudności i potrzeby w obszarze social mediów oraz wypiszesz słowa-klucze, które opisują markę.

Jak wyglądają warsztaty?

Warsztaty dopasowane są do indywidualnych potrzeb firmy. W trakcie 7 godzin pracy przekazuję wiedzę, jak samodzielnie prowadzić firmowe profile społecznościowe, budować wizerunek oraz sprzedawać. Wspólnie pracujemy nad  konkretnymi zagadnieniami Twojej marki i dopasowujemy rozwiązania do jej sytuacji na rynku.

Podczas zajęć wspólnie opracujemy też content na bazie, którego będzie można prowadzić efektywne działania. Opracowanie contentu obejmuje zarówno warstwę tekstową, jak i graficzną, w tym wypracowanie schematów aranżacji produktów do zdjęć.

Wsparcie po warsztatach

Na moją pomoc możesz liczyć również po zakończeniu warsztatów. Po zakończeniu spotkania przekazuję materiały pomocnicze oraz ćwiczenia i zadania, które pozwolą utrwalić wiedzę. Dodatkowo po upływie trzech tygodni umawiamy się na wirtualne spotkanie, podczas którego omawiamy nowe działania oraz sprawdzamy ich efektywność.

„Social Media od A do Z FACEBOOK  KWOTA: ustalana indywidualnie

„Social Media od A do Z INSTAGRAM” KWOTA: ustalana indywidualnie

„Social Media od A do Z MENEDŻER REKLAM” ustalana indywidualnie

** ceny w pakietach różnią się od siebie